Różnice na GW31

0

Ostatnie różnice w postaci Alonso, Trenta i Joty wypadły całkiem nieźle, więc pora zepsuć tę serię. W wyścigu o punktów tyle, ile % ma smakowe piwo wystartują:

Pedro Neto (5,7; 7,6%) – jakim cudem nie zdobył gola z West Hamem? Nie mam pojęcia, ale na całe szczęście dołożył asystę przy golu Fabio Silvy. Łącznie z WHU zanotował 4 strzały i widać było, jak zależy mu na trafieniu. Neto jest chyba nawet lepszą wersją młodego Joty w Wolves i pewnie zaraz pobije rekord transferowy klubu. 20-latek formą błyszczał już na kadrach, a teraz ma przed sobą Fulham, Sheffield, Burnley, WBA i Brighton. W przeciwieństwie do Mounta, Gundo, czy (jeszcze) wspomnianego Joty, Neto ma wolne w środku tygodnia i jest odporny na rotacje. W ostatnich 14 spotkaniach opuścił… 3 minuty.

Chris Wood (6,2; 1,4%) – po 30 kolejkach do głowy przychodzą dziwne pomysły, ale wierzę, że najwyżej parskniecie śmiechem na wzmiankę o dwumetrowej kreaturze, która pierwszy skład miałaby pewnie i reprezentacji All Blacks. Nie wiem jak Krzychu śpiewa hakę, ale mam pewność, że zgarnął 27 punktów w 3 ostatnich meczach. Hype zbiera Matt Vydra, który kosztuje 4,8, ale to Wood ma karne i oddał 5 strzałów vs Soton. Nowozelandczyk wrócił po kontuzji i jest w świetnej formie, a Burnley wciąż nie przypieczętowało utrzymania. Przed nimi kalendarz, wyglądający nieźle, a arcyważny mecz z Newcastle na jego początku razi zielenią w oczy.

Stopniując jak w Pokemonach, kolejną postacią nie może być nikt inny jak Mason Greenwood (7,0; 1,9%). Młody Anglik wobec kontuzji Martiala i średniej formy Cavaniego wyrasta na pierwszą dziewiątkę w zespole Solskjaera. Spędził tam ostatnie minuty meczu z Brighton i od razu wpakował piłkę do bramki po podaniu/nieudanym strzale Pogby. Na „9” wystąpił także wczoraj w Lidze Europy. Gdyby spojrzeć na ostatnie 5 kolejek, to właśnie Greenwood, a nie Jota, Mount, Neto, czy inny Lingard oddaje strzał z pola karnego najczęściej – co 35 minut. Kiedy nie zrewanżować się Spurs za porażkę 1:6, jak nie teraz, gdy defensywa Kogutów to jeden wielki syf w kurniku. Tottenham pozwolił na 22 uderzenia piłkarzy Newcastle. Tyle razy. to sam Mason powinien spróbować.